Регистрация предприятий

Регистрация предприятий всех форм собственности и организационно-правовых форм

Наши юристы окажут Вам практическую помощь по всем вопросам, связанным с созданием и юридическим сопровождением  бизнеса. Создание бизнеса связано в первую очередь с  регистрацией и обеспечением деятельности Вашей компании. Поскольку наши юристы имеют большой опыт в области регистрации предприятий  и оказания юридических услуг в сфере корпоративного права, то процедура создания и регистрации Вашего предприятия  займет минимум времени и не доставит Вам никаких хлопот. С нашей помощью Вы можете зарегистрировать предприятие и начать свой бизнес или расширить уже существующий путем дополнительной регистрации филиалов, представительств…

НОРМАТИВНЫЕ ДОКУМЕНТЫ

Некоторые вопросы НДС.

 

ПОРЯДОК ведення Єдиного реєстру податкових накладних визначає механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній до Єдиного реєстру податкових накладних платників податку на додану вартість - продавців товарів (послуг), звіряння даних, що містяться у виданих платникам ПДВ - покупцям товарів (послуг) податковій накладній та розрахунку коригування з відомостями, які містяться у Єдиному реєстрі податкових накладних. Подання, реєстрація податкової накладної та/або розрахунку коригування до Міндоходів в електронній формі здійснюється відповідно до Порядку підготовки і подання податкових документів в електронній формі. Внесення відомостей, що містяться у податковій накладній ( реєстрація податкових накладних ) та/або розрахунку коригування, до Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі до Міндоходів з використанням електронного цифрового підпису ( ЕЦП ) та внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру податкових накладних.

Після складання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний  цифровий підпис ( ЕЦП ) посадових осіб платника ПДВ у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис ( ЕЦП ) головного бухгалтера (бухгалтера) або електронний цифровий підпис ( ЕЦП ) керівника; другим - електронний цифровий підпис ( ЕЦП ), що є аналогом відбитка печатки продавця.

Для підтвердження прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації Єдиному реєстрі податкових накладних продавцю видається квитанція в електронній формі у текстовому форматі, у якій зазначаються реквізити документів, відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому Міндоходів, результати перевірки електронного цифрового підпису ( ЕЦП ), інформація про продавця, дата та час прийняття, реєстраційний номер податкової накладної, податковий період, за який подається податкова накладна та/або розрахунок коригування. Квитанція в електронній формі, на яку накладається електронний цифровий ( ЕЦП ) підпис Міндоходів, підлягає шифруванню та надсилається продавцеві засобами телекомунікаційного зв'язку. Примірник квитанція в електронній формі в електронній формі зберігається в Міндоходів.

Причиною відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації є:

- наявність помилок у податковій накладній;

- відсутність в Єдиному реєстрі податкових накладних відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується;

- факт реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами.

Квитанція в електронній формі, на яку накладається електронний цифровий ( ЕЦП ) підпис ДФС, підлягає шифруванню та надсилається протягом операційного дня продавцеві (платнику ПДВ) засобами телекомунікаційного зв'язку. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в Державній фіскальній службі (Міндоходів)

Податкова декларація з ПДВ подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Сума податкового зобов'язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 ПКУ для подання податкової декларації.

Система електронного адміністрування ПДВ забезпечує автоматичний облік в розрізі платників податку: суми податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних та розрахунках коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних; суми податку, сплачені платниками при ввезенні товару на митну територію України; суми поповнення та залишку коштів на рахунках в системі електронного адміністрування податку на додану вартість; суми податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

 

 

Продам ООО с НДС Киев 098 88 020 88

Бизнес и промышленность, Продается бизнес - Украина, КИЇВ, Київ. Дата Июль 16

Продается бизнес

Рейтинг@Mail.ru

ПалладиуМ, юридическая компанияall.biz